Секційне засідання вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти

12.09.2018 року на базі закладу дошкільної освіти №137 відбулося засідання секції вихователів груп раннього віку за темою «Забезпечення якості освіти в умовах впровадження Базового компонента дошкільної освіти та діючих програм, реформування української школи».

На секційному засіданні були розглянуті питання щодо нормативного

забезпечення планування та організації життєдіяльності в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році, проаналізовано роботу методичного об’єднання вихователів груп раннього віку за минулий навчальний рік, окреслено завдання на 2018/2019 навчальний рік. Слухачі отримали інформацію про результати участі педагогів закладів освіти у конкурсах та фестивалях-оглядах 2017/2018 навчального року.

Вихователі поділились досвідом роботи з питань: «Авторська казка як інструмент успішної адаптації дітей раннього віку» (вихователь ЗДО №55 Задорожня Тетяна Федорівна); «Взаємодія закладу дошкільної освіти і сім’ї в умовах білінгвізму» (вихователь ЗДО №174 Білик Ірина Анатоліївна); «Впровадження технології саморозвитку в роботі з дітьми раннього віку (технологія М.Монтессорі)» (вихователь ЗДО №363 Рихлюк Галина Михайлівна); «Формування сенсорних еталонів та розвиток логіко-математичного мислення у дітей раннього віку через дослідницько-пошукову діяльність» (вихователь ЗДО №199 Рудчик Галина Іванівна); «Розвиток особистості дитини раннього віку через використання сенсорно-пізнавальних ігор» (вихователь ЗДО №292 Розумнюк Галина Степанівна); «Сучасний підхід до розвитку дітей раннього віку» (вихователь ЗДО №440 Григоренко Людмила Василівна).

Слухачі ознайомилися з виставкою дидактичних посібників та методичних розробок до нового навчального року. Цікаво пройшла презентація авторських посібників та дидактичних ігор.

Засідання секції пройшло в діловій, конструктивній атмосфері.

Кiлькiсть переглядiв: 47

Дата останньої зміни 22 Березня 2019

Фотогалерея